O nás

Náš zkušený realitní tým v čele s Janem Pichlerem a jeho kolegy Lukášem Kydlíčkem, Janem Králem a Pavlem Maxou a kolegyněmi Veronikou Švajcrovou a Martinou Šmídovou vás provede bezstarostným prodejem vaší nemovitosti. Postaráme se o všechno od inzerce přes komunikaci se zájemci až po právní servis.

O obrazový materiál vaší nemovitosti se postarají profesionální fotografové. S naší hypoteční specialistkou Ing. Marcelou Pichlerovou si můžete nastavit úvěr na míru tak, abyste dosáhli na vysněné bydlení. Spolupracujeme s investory i developery.

Právní servis našim klientům zajišťují advokáti Mgr. Petr Bílý a Mgr. Martin Kubík, nabídnout můžeme i daňové poradenství, které řídí Ing. Miroslav Hajný. K dispozici jsou i služby stavební firmy Do Nového s.r.o. nebo společnosti Home Evolution s.r.o., zabývající se inteligentními domy. O úklid vašich nemovitostí se zase postará podnik Top Uklízečka s.r.o., které má pod palcem JUDr. Eva Benešová.

Na trhu s realitami se pohybujeme už několik let a máme za sebou přes 600 zrealizovaných obchodů, a tak víme, jak poskytnout komplexní servis. Máme bohaté zkušenosti s prodejem domů, bytů, pozemků či projektů. Samozřejmě se rádi postaráme i o pronájem vaší nemovitosti.